Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pobili mnie, gdy w nocy łapałem pokemony". Ma uszkodzony kręgosłup i połamane żebra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2016 r. o 08:52 Powrót do artykułu
@Fire: Co tak bronisz smartfonów? Jesteś przedstawicielem sieci komórkowej? Prawda taka, że smartfony zdecydowanie mocniej przyciagają wszelkiej maści tępych ludzi, niż PC. Wystarczy się rozejrzeć po ludziach wokół. Dla nich smartfon to dobro pierwszej potrzeby, bo to jedyna rzecz, którą mogą kupić z górnej pólki i szpanować, a nie kupią tak samochodu, nieruchomości czy zegarka, bo ich nie stać. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł premium ja pierdziele xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i z złapał - stary głupi chłop !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było siedzieć w domu i babę po *** klepać, a nie ganiać po nocy po mieście i guza szukać. stary głupi cep - szukał guza i znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@FGW: Smartfony przyciągają tępych ludzi? Pewnie, że przyciągają. Ale poczytaj sobie komentarze poniżej i zobaczysz, że internet przyciąga wybitnie tępych i agresywnych ludzi. News jest o tym, że człowiek realizujący swoją pasję został brutalnie pobity, a większość internautów sympatyzuje z tymi bandytami i mówi, że mu się należało. Przecież to jest szambo. Bądź więc konsekwentny i oprócz tego, że krytykujesz użytkowników smartfonów, zacznij krytykować użytkowników internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że na głupotę nie ma lekarstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorosły facet... pokemony łapie... i jak tu ma być normalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEORETYCZNIE TO PO OCENIE IQ  MOŻNA BY POSŁAĆ DO PRZEDSZKOLA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie co tam pokemony Rząd za 6 m-cy wziął kredyt w wysokości 1/2 tego co za całych zarządzań Gierka.Jest informacja na stronie WP  w szczegółach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo Ci się głupot chciało! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie to coś mają z głową. Głupawka, moda z tzw. "zachodu". A robić nie ma kto......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i masz chłopie pewne miejsce a ul. Abramowickiej 1 Jak wiesz co tam jest to odpowiadam - psychiatryk ! tam miejsce dla takich debili bezmózgowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć rzeczywiście nasr..... w głowie żeby stary chłop bawił się takimi rzeczami. Może po takim przejściu przybędzie mu rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pokazujcie już tego potłuczonego pokemona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze to musiał złapać jakiegoś demonicznego pokemona który go tak załatwił !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdenerwował jakiegoś pokemona ,i teraz tak wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary koń, a pusty jak wór wałacha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Fire: "...człowiek realizujący swoją pasję został brutalnie pobity." Miałem odpisać, ale widząc ten fragment szkoda czasu. To Twój ojciec czy dziadek? Krytykują, bo jak stary dziad dostanie łomot za bawienie się zestawem małego budowlańca w piaskownicy to też będzie tak samo. Jeden i drugi nie jest normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Głupich nie sieją, sami rosną.
100/100, ja bym tu jeszcze dodał Lema i jego klasyk o ludzkiej głupocie i wszechświecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@FGW: Widzę, że ty też zaliczasz się do internetowej hołoty. Pan Robert nie jest moim krewnym, a solidaryzuję się z nim bo jestem normalnym, przyzwoitym człowiekiem. Przykładowo nie cierpię disco polo, ale jeżeli ktoś zostanie pobity za słuchanie tej muzyki to będę się z nim solidaryzował. FGW, opuść szeregi internetowej hołoty i zgłoś się po pomoc do księdza/pastora/popa lub do psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...